Statik Proje Çizim

Mimari proje elimize gelir ve mimari projenin statik olarak uygunluğu ilk bakışta afaki olarak incelenir. Yapının yapılacağı bölgenin zemin ve AFAD değerleri yetkili inşaat mühendisi tarafından alınmaktadır. Yapının yapılacağı sisteme göre yapının gerekli analizleri yapılır ve yapının yapılacağı, ilgili Belediyenin formatında tarafınıza teslim edilir. Yapılarımız tamamen TBDY-2018 yönetmeliğine uyumlu olarak yapılır. Ve ilgili yapının sorumluluğu bizzat firmamız tarafından üstlenilmektedir. Statik Proje çizim alanında ileri seviye bir hizmet için KÜFREVİ MÜHENDİSLİK tercih edilmelidir.

Statik Proje Çizim Nedir? Neleri Kapsar? Kimler Yapabilir?

İnşaat ve mimari ile ilgili çalışmalarda sık sık karşılaşabileceğiniz konular arasında yer alan statik proje; yapının temelini oluşturan iki temel kavramdan bir tanesidir. Mimari proje ile bir arada değerlendirildiğinde yapının başarılı bir şekilde inşa edilebilmesine olanak sağlayan statik olan…. Devamını Oku

Çizilen Statik Proje İçeriği

Alt kısımda projenin içeriklerini bulabilirsiniz.

İlk Bakış

Proje analizi ilk proje geldiğinde yapılır. Sonrasında İnşaat Mühendisimiz tarafından gerekli analizleri yapılır.

Koordinasyon

Sizinle iletişim halinde Statik Proje yapımını sürdürülür.

Fiyatlandırma

Analiz edilen İnşaat için size en uygun ücret teklif edilir.

Proje Sonu

Proje sonu sizlere TBDY2018 yönetmeliğine uyumlu projeniz teslim edilir. Ve ilgili yapının sorumluğu şirketimizce üstlenilir.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Küfrevi Mühendislik ile Ortak Çalış!

İnşaat Mühendislerine Küfrevi Mühendislik Bünyesinde Ek İş İmkanı!

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: TIKLA